Ortaca Belediyesi Travelexpo’18 e hazır

MİTSO şimdiden Turizm Fuarına hazır.
3 Ocak 2018

Ortaca Belediyesi Travelexpo’18 e hazır

Türk turizm sektörünün en önemli etkinliklerinden birisi olan Travel Expo Ankara 2017 Turizm Fuarı 23-26 Mart 2017 tarihleri arasında 42 İlden gelen 220 katılımcı ve 28.200 ziyaretçiyle gerçekleştirildi
Ortaca Belediyesi olarak katılım gösterdiğimiz fuarda Ortaca’nın Sarıgerme, Dalyan ve diğer mahallelerinde bulunan tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerinin bulunduğu alanların tanıtımı yapıldı. Ayrıca Ortaca ve bölgesinde yetişen Ortaca portakalı, limonu, narı, adaçayı, kekik, nar suyu, gığam gibi bazı ürünleri dağıtıldı. İlçenin tarım, ticaret ve turizm yanısıra sosyal ve kültürel faaliyetleri hakkında detaylı bilgilendirilmelerin yapıldığı stantta, ziyarete gelen vatandaşlara şapka, broşür, cd ve nar lokumu hediye edildi.
Ortaca Belediyesinin renk kattığı Travel Expo Ankara 2017 Turizm Fuarı’nın Organizatörü Atis Fuarçılık A.Ş Proje Sorumlusu Emir Can Tunç 22-25 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Travel Expo 3. Uluslararası fuarı hakkında bilgi vererek, 2017 gerçekleştirilen fuarda Ortaca Belediyesinin katkılarından dolayı Başkan Hasan KARAÇELİK’e teşekkür plaketi taktim etti..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir